15.10.2023

Соціально-відповідальний підхід до бізнесу, турбота про безпечне майбутнє, середовище та людину

Компанія ПРОСТІР. – це соціально-відповідальний бізнес, який регулярно долучається до різних соціальних акцій та екологічних ініціатив в місті Миколаєві та Миколаївській області.

Наша місія полягає в тому, щоб пропонувати клієнтам високоякісні послуги широкого спектру в напрямку логістики. Використовуючи, для цього та інноваційні підходи до ведення бізнесу з турботою про довкілля. Ми віримо, що кожен бізнес може бути частиною змін, спрямованих на поліпшення світу.

Співробітники компанії "ПРОСТІР." регулярно роблять свій внесок, долучаючись до різних соціальних та екологічних ініціатив.

Так, наприклад команда "ПРОСТІР." регулярно долучається до екологічних заходів, щоб максимально знизити негативний вплив на навколишнє середовище.

Одним з таких проєктів було партнерство з Миколаївською міською радою в травні 2020 року , де було прийнято рішення про реконструкцію скверу «Горобинновий». З червня по вересень 2020 року, за власні кошти компанії "ПРОСТІР.", були придбані і встановлені садові лавки, опори освітлення, смітники, проведена заміна бордюрного каміння та укладання тротуарної плитки в сквері. А, також розроблено планування території та силами власного колективу уомпанії, висаджено саджанці горобини.

Не менш, важливими для компанії є соціальні проєкти. В 2017 році, «ПРОСТІР.» долучився до продовження будівництва храму «Преподобного Серафима Сафорського». Протягом 2018-2020 років було збудовано будівлю церкви та проведені основні оздоблювальні роботи всередині храму.

У 2019-2020 роках компанія «ПРОСТІР.» посприяла створенню центру фізичної реабілітації Vigor. При його оснащенні було використано сучасне обладнання та запроваджені новітні програми реабілітації після черепно-мозкових травм, інсультів, порушень рухового апарату. На сьогоднішній день, центр фізичної реабілітації є одним з небагатьох на південно східній частині України, який має необхідне сучасне обладнання для лікування пацієнтів зі складними діагнозами.

З початку широкомасштабної війни, компанія «ПРОСТІР.» не працювала лише 2 тижні, максимально сфокусувавшись на вирішенні безпекових питань співробітників. Згодом, компанія почала здійснювати перевезення гуманітарних вантажів у Миколаївській регіон з заходу України та з-за кордону. Згодом була поновлена робота по перевезенню комерційних вантажів по мірі поновленню роботи Партнерів. Кожен місяць компанія відшкодовує частину прибутку на підтримку та допомогу ЗСУ, про що є подяки від наших захисників.

Ми реалізуємо транспортно-логістичні послуги по всій території України, а також близького та далекого зарубіжжя.

ТОВ «Простір» — це професійна команда та налагоджені бізнес-процеси.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗА НАМИ

Ваше ім'я *
Електронна пошта *
Повідомлення *

© Prostor logistics. Всі права захищені