Політика

КОМПАНІЇ

Приносити користь суспільству, бути результативною у своїх цілях, поєднуючи таланти, виявляючи турботу про оточуючих та екологію, постійно вдосконалюючись - це основа стратегії розвитку компанії "ПРОСТІР"

ОСНОВНА ЦІЛЬ

Зробити доступними для людей улюблені продукти та товари 

ОСНОВНИЙ ЗАДУМ

Співпраця з лідерами ринку та організація перевезення вантажів автомобільним транспортом від виробника до кінцевого споживача

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ 

1997 рік у місті Миколаїв засновано підприємство «Простір». На момент заснування компанії, на балансі підприємства знаходилося 2 вантажні автомобілі КАМАЗ (довгомір) та ЗІЛ бортовий. Підприємство виконувало приватні замовлення.

За період 2000-2003 років придбано ще 6 одиниць транспорту. Основним замовником був дистриб'ютор компанії «СанІнБев Україна». Доставка продукції до роздрібних магазинів Миколаївської та Одеської областей.

2002 рік підприємство брало участь у державному проекті на перевезення сипких вантажів та реалізації проекту з будівництва швидкісної траси Одеса Київ.

2004-2006 роки додатково купували 20 тонні автомобілі з тентованими, ізотермічними та рефрижераторними напівпричепами, для збільшення обсягів перевезень, загальний парк яких у піку становив 15 одиниць.

2008 рік весь рухомий склад почав працювати за маршрутом з Миколаєва на Кримський півострів. Укладено низку контрактів, найбільший із компанією "Сандора", що дозволило максимально ефективно використовувати весь рухомий склад.

У період 2005-2009 років компанія активно розвивається та збільшує обсяг перевезень, в тому числі і будівельних матеріалів зі сходу України.

2009 рік прийнято рішення розвивати експедиційну діяльність надаючи якісні логістичні послуги для компанії «PepsiCo» та інших провідних вантажовідправників України.

Кінець 2009 року відкрито підрозділ у Криму, у місті Севастополь.

2010 рік укладено договір з компанією «Сан ІнБев Україна».

2011 рік укладено договір з компанією «АТБ» на базі створеного РЦ у м. Цюрупинськ (нині м. Олешки). Компанія забезпечує на 85% потребу у відвантаженнях «АТБ» на півдні України.

2011 рік прийнято рішення повністю відмовитися від утримання власного транспорту та наголосити на розвитку якісних експедиційних послуг для великих компаній України.

У серпні 2013 року відкривається відділення компанії «Простір».

До 2014 року центральний офіс відділу логістики компанії «Простір» знаходився у м. Севастополь. Після анексії Криму створюється відділ логістики у м. Миколаєві за місцем юридичної реєстрації підприємства. Підрозділ РФ бере курс на самостійний розвиток.

З 2014-2018 року в компанії «Простір» прийнято стратегію диверсифікації на розвиток клієнтської бази, збільшення географії перевезень, розширення портфеля послуг Клієнтам, а також взято курс на реорганізацію процесів та впровадження організуючої структури компанії.

За період 2018-2020 років укладаються договори з провідними компаніями FMCG такими як "AB InBev Efes", "Coca Cola", "Carlsberg", "Mareven Food", "InAgro", "Vitmark" (Jaffa), "JDE" і багатьма іншими.

Кінець 2020 року переїзд центрального офісу компанії «Простір» до нової будівлі, площею понад 400 кв. м. з перспективою та планами на сталий розвиток.

На сьогоднішній день в компанії «Простір» працюють 52 співробітники, компанія має в своєму розпорядженні новий сучасний офіс у центрі м. Миколаєва та в м. Одеса; компанія є партнером багатьом великим FMCG компаніям; загальна кількість Контрактів більше 70, з яких 56 діючих активних із щоденними замовленнями на відвантаження. Компанія дбає про співробітників, веде активну соціальну діяльність та активно розвивається.

ІДЕАЛЬНА КАРТИНА

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Ми маємо надійного бізнес-партнера на ринку транспортних перевезень в ЄС

ЗБІЛЬШЕННЯ ШТАТУ

Обслуговуємо 20 потокових та 80 базових клієнтів з оборотом 30 млн $ на рік по території України та ЄС. Штат компанії 120+ співробітників

РОЗШИРЕННЯ

Придбано 3-5 компаній за допомогою інструменту ROII UP

ЗБІЛЬШЕННЯ ОБЕРТІВ

Сумарна кількість виконаних перевезень за місяць 2500-3000 залежно від сезонності

ПОТУЖНА ЛОГІСТИКА

Маємо відділ логістики з 30 осіб, що знаходяться в Україні, та обслуговує ринок автоперевезень США з оборотом у 2 млн. доларів на місяць.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ

Усі неефективні ручні процеси автоматизовані. У нас є загальний онлайн ІЦО, виведений на панель в офісах – кожен може паралельно вивести ІЦО на свій монітор. Офіси компанії оформлені у корпоративному стилі відповідно до бренд-буку.

СВОЯ АКАДЕМІЯ

Є своя навчальна академія для підвищення кваліфікації та навичок наших співробітників у сфері логістики та управління.

З моменту створення компанії "ПРОСТІР" і до теперішнього часу наш колектив співробітників неодноразово доводив, що здатний досягати запланованих результатів, і всі нові етапи розвитку були результатом змін. Сьогодні ми працюємо зі світовими лідерами – FMCG-компаніями, маємо в своєму розпорядженні 2 офіси в Миколаєві та Одесі, впевнено розвиваємося. Ми вже зробили чимало досягнень і користі суспільству – про це говорить наша історія, але ще багато попереду! Ми глибоко впевнені, що протягом найближчих 3-х років ми зможемо бути ще сильнішими, реалізувавши ідеальну картину, дотримуючись задуму та утримуючи фокус на основній меті компанії.

Власники компанії «ПРОСТІР»

КОНТАКТИ 

Руслан Зейналов

Заступник директора з розвитку

Дмитро Скворцов

Керівник відділу розвитку

Ілля Пустовар

Керівник відділу логістики

Ми реалізуємо транспортно-логістичні послуги по всій території України, а також близького та далекого зарубіжжя.

ТОВ «Простір» — це професійна команда та налагоджені бізнес-процеси.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗА НАМИ

Ваше ім'я *
Електронна пошта *
Повідомлення *

© Prostor logistics. Всі права захищені